Opis produktu

Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964 – wyprodukowana w brytyjskim oddziale Forda. Czterodrzwiowa limuzyna klasy średniej o pojemności 1198 cm3. Nazwa została zainspirowana nazwą włoskiego ośrodka narciarskiego Cortina d’Ampezzo, miejsce Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1956 roku. W tej najpiękniejszej wersji (oddzielony od świateł piękny chromowany grill) była produkowana tylko w latach 1962-1964, dlatego jest autem bardzo poszukiwanym na całym świecie. Jest to samochód z pierwszej generacji modelu, z kierownicą po lewej stronie i napędem na tylne koła.

Auto zostało przez nas sprowadzone w oryginalnym, doskonałym stanie z Francji i przeszło pełną renowacje blacharsko-lakierniczą i mechaniczną (posiadamy pełną dokumentacje z etapów renowacji) w latach 2015-2016. Posiada praktycznie w 100% oryginalne części i został zarejestrowany jako Zabytek. Taki rodzynek w takim stanie na Polskim rynku jest niespotykany. Samochód można wynająć na różne okoliczności. Biały z czerwoną skórą wygląda niesamowicie!

Informacje:

Marka: Ford
Model: Cortina Consul MK1 DeLux
Rok produkcji: 1964
Kraj pochodzenia: Anglia
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1198 cm3
Moc: 54 KM (40 KW)
Przebieg: 80670 km
Skrzynia biegów: manualna
Bezwypadkowy
Auto zarejestrowane jako Zabytek na żółtych tablicach

Historia Serwisowa Auta (Carfax/AutoCheck):

  • Plik do pobrania 1
  • Plik do pobrania 2
  • Plik do pobrania 3

REZERWACJA SAMOCHODU ZABYTKOWEGO

Zamieszczamy specjalny formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Jedyne co trzeba zrobić to pobrać go, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@autaklasyki.pl

pobierz formularz

Galeria